Задати запитання

Торти на замовлення

ми у соціальних мережах

Пропонуємо Вам не обмежуватися стандартними пропозиціями кондитерської, а обрати найкращий спосіб порадувати гостей і себе особисто. Скористайтеся нагодою і замовте солодощі у професіоналів! Індивідуальний підхід дозволить створити торт будь-якої форми, прикрасити його цікавим декором, іменними надписами.

Оригінальний дизайн дозволить приблизити стилістику продукта до тематики святкування, а райдуга кольорів, яку допоможуть створити наші кондитери, піднімуть Ваш настрій!

Замовлення торта здійснюється особисто у будь-якій кав’ярні-кондитерській “Тарта”. При його здійсненні вноситься передоплата у розмірі 30%. Мінімальна Вага торта на замовлення – 2 кг. Замовлення приймаються мінімум за три дні до Вашого свята.

Злагоджена команда професіоналів кондитерської «Тарта» виготовить для Вашої дитини чудовий дитячий торт, який неодмінно викличе лише позитивні емоції та враження! Великий вибір тортів на будь-яку тематику та будь-якої форми і розміру: цифри, ігри, мультфільми, кіно, звірі, фото-торти та торти з малюнками .

Наші весільні торти стануть смачною прикрасою будь-якого весілля. Різноманітні форми, кольорові гами, з квітами та фігурками, з ягодами та фруктами, з кондитерським мереживом та перлами, шоколадом та шоколадним декором, оригінальні та неповторні. Замовте весільний торт в кондитерській «Тарта» і подаруйте собі насолоду та гарний настрій!

Кращим рішенням для прикраси будь-якого свята стане яскравий святковий торт, виготовлений по індивідуальному замовленню виключно для Вашого свята. Тематика та смак торта можуть бути дуже різноманітними. Сучасні технології дозволяють реалізовувати майже всі фантазії клієнтів. Замовивши торт на День народження, 8 Березня, Новий Рік, корпоратив, випускний, День закоханих або будь-яке інше свято в кондитерській «Тарта», Ви прикрасите не тільки свій стіл, а й свято в цілому!